HTC Akademie říjen 2018

HTC Superfloor™ - originál leštěný beton

 

Galerie / reference HTC Superfloor™

Prospekt HTC Superfloor™

Odhalte sílu Vaší podlahy z leštěného betonu!

Betonová podlaha si zaslouží více péče, než jen chození po ní. HTC Superfloor™ Vám ukáže výhody leštěného betonu s odhaleným povrchem. Špinavá a šedá betonová podlaha se mění na zářivou, lehce čistitelnou, ekologickou a odolnou podlahu z leštěného betonu. Podlaha z leštěného betonu je:

  • Snadná na čištění
  • Moderní a elegantní
  • Bezkonkurenčně odolná
  • Šetrná k životnímu prostředí
  • Ekonomická

Beton

Již tisíce let je známo, že beton je tuhý a odolný materiál. Byly objeveny starověké stopy tohoto materiálu se stářím až 7000 let a některé z nejslavnějších budov Římské říše včetně Pantheonu byly postaveny z betonu. Ale navzdory tomu upadla znalost výroby betonu v zapomnění. Beton byl znovu objeven až v 17. století a od té doby se stal jedním z nejběžnějších stavebních materiálů naší éry.

Nádherná podlaha

Jeho latinský název "concretum" se stal v průběhu dějin synonymem pevnosti a odolnosti. HTC Superfloor™ je revoluční koncepce podlahového materiálu a představuje metodu, která změní beton v něco více než jen pevný a trvanlivý povrch. Tato technologie je geniální ve své jednoduchosti. Stroje HTC s diamantovými nástroji zbrousí a vyleští betonové podlahy, aby se odstranila povrchová směs a odkryl se pevnější beton pod ní. Výsledkem tohoto postupu je pevnější, odolnější, lesklá a nádherná podlaha. Také prospěje životnímu prostředí i Vašim celkovým nákladům.

[Přeskočit navigaci]